Kariéra

Proč je fajn u nás pracovat

Jsme tým IT nadšenců, které baví programování a nové technologie. Proto jsme rádi, že pracujeme výhradně s lidmi od technologického lídra, společnosti Microsoft.

Pracujeme pro renomované klienty, pro které mají naše řešení zásadní dopad. Víte například, že VÚB banka schválila přes naše aplikace úvěry v celkové hodnotě více než 9,5 mld. euro? Nechybí nám kreativita. Chybí nám však další skvělý člen do party. Přidej se a kromě super týmu ti nabídneme i další výhody. Jaké konkrétně?
  • V první řadě je to práce, která tě bude bavit a naplňovat v kolektivu lidí, kteří jsou na tom stejně.
  • Zároveň však víme, jak důležité je trávit čas i s rodinou a přáteli. Proto budeš mít u nás možnost flexibilní pracovní doby. Podporujeme přístup work/life balance, a tak si míru svého nasazení a následně i výšku své odměny určuješ sám.
  • Každý z nás potřebuje růst, ať už profesně anebo osobnostně. Rádi ti v tom pomůžeme. Díky našim kurzům a získaným certifikátům můžeš zvyšovat svůj potenciál tak vysoko, jak sám uznáš za vhodné.
  • Nezapomínáme ani na tvé zdraví, a proto u nás získáš členství v health & fitness klubu. Po celodenní práci za počítačem tě určitě potěší masér, který přijde přímo do naší společnosti.
  • Sociální výhody jsou v naší společnosti samozřejmostí, a tak počítej s příspěvkem při narození dítěte či příspěvkem pro novomanžele.
Celkem dobré, že? Těšíme se, až se s tebou setkáme! Pohovorem tě bude provázet naše HR manažerka, Martina Suchá. Dej nám o sobě vědět
Maťka_HR_manager

Martina Suchá

HR manager

Par slov od zaměstnanců

Peter-Toth-motto

V Millenniu pracuji již několik let a nemohu říci, že bych se po takové době začal nudit. Baví mě práce na velkých a zajímavých projektech, při kterých mám příležitost růst nejen odborně, ale také kariérně. Navíc, což je pro mě také velmi důležité, je tu kolektiv, který je vynikající. Nejsme jen kolegové, ale i dobří přátelé. Jako vášnivý lyžař se vždy těším na firemní lyžovačku v Alpách.  

Peťo Tóth, Programátor
Vladimir-Mako-motto

V Millenniu pracuji 5 let a během této doby jsem i díky mým kolegům mohl profesně růst a rozvíjet se. V tomto období se mezi námi vytvořila vzácná přátelství, která pravidelně udržujeme na společných akcích. Také díky těmto lidem a zejména práci, která mě naplňuje, si ráno mohu říct „těším se do práce“. Pracujeme na projektech pro renomované společnosti, což mi dává pocit zodpovědnosti a motivuje mě podávat nejlepší výkony. Nebojíme se výzev od našich zákazníků, protože jako tým to vždycky zvládneme.  

Vladko Mako, Delivery Manager

  Mám rád nové technologie a v Millenniu se mohu kdykoli dostat k nejnovějším verzím jakéhokoli softwaru. Super je, že mám kreativní práci, ve které nepracuji stereotypně, ale jsem nucený vymýšlet stále nové cesty a způsoby na realizaci řešení pro naše klienty. Zároveň mám pocit, že se mohu naplno v práci realizovat, což mě posouvá dopředu  

Peťo Káčerík, Konzultant

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Uzavřít svůj účet?

Váš účet bude uzavřen a všechna data budou trvale smazána a nebude možné je obnovit. Jsi si jisti?