Novinky

Do našeho portfolia řešení přibylo elektronické podepisování dokumentů

Elektronické podepisování dokumentů se dá dělat i jednoduše. Díky novému řešení eSignLive by Vasco to platí dvojnásob.

Téma elektronického podpisu není sice nová, ale přesto ji nelze považovat v našich končinách za 100 % etablovanou. Příčinou je většinou nejen nízká adopce z řad koncových uživatelů, ale i související legislativní a technologické rámce, které zavedení takového řešení provázejí. Přitom jsou přínosy elektronického podepisování zřejmé – kompletní digitalizace businessových procesů, která ve výsledku přináší zvýšení efektivity, zlepšení zákaznického zážitku, jakož i snížení nákladů.

elektronický podpis

Naše společnost vnímá elektronické podepisování dokumentů jako přirozené rozšíření našeho portfolia zákaznicky orientovaných řešení, ať už pro řízení vztahů se zákazníky nebo jiné obchodní a obslužné procesy. V souladu s naší strategií nabízet jednoduché, moderní a cloudová řešení, i naše řešení elektronického podepisování se odlišuje od “běžně” nabízených e-sign řešení. Klíčovými benefity našeho řešení pro e-sign jsou jednoduchost implementace, možnost provozu v cloudu a nativní integrace s business aplikacemi typu Dynamics CRM nebo Sharepoint.

Řešení najde své uplatnění prakticky všude, kde dochází k ručnímu podepisování dokumentů, pro které není nutně požadováno striktní dodržování legislativního rámce. Typickým příkladem je běžný obchodní styk, podepisování různých žádostí a potvrzení, vnitrofiremní agenda a procesy apod. V těchto scénářích zároveň zákazník získává největší benefit v poměru cena/výkon.

elektronický podpis od eSignLive by Vasco

Společnost Millennium si pro oblast elektronického podepisování zvolila za svého partnera společnost eSignLive by Vasco, jejíž mateřská společnost Vasco již od roku 1992 působí jako globální lídr v oblasti bezpečnosti a elektronického podepisování dokumentů. Věříme, že toto partnerství přinese reálný benefit našim zákazníkům a doplní tak komplexnost portfolia našich služeb.

Ak vás eSign řešení zaujalo, obraťte se na nás pro více informácí.

Kontaktujte nás

Richard Sládek