Kontaktujte nás

Zlepšujeme interní komunikaci díky Yammeru. Inspirujte se!

Zlepšujeme interní komunikaci díky Yammeru. Inspirujte se!

Yammer je privátní sociální síť, která pomáhá zaměstnancům spojit se ve správném čase s těmi správnými lidmi, sdílet informace a řídit projekty - rychleji a efektivněji. Díky Yammeru posouváme spolupráci vrámci firmy na novou úroveň.

V průběhu července jsme nasadili a začali úspěšně využívat podnikovou sociální síť – Yammer. Cílem její nasazení je efektivnější komunikace v rámci firmy a podpora nových forem spolupráce. Po více než měsíci provozu můžeme konstatovat, že projekt dopadl úspěšně. Spolu jsme publikovali více než 600 zpráv, vytvořili desítky skupin, sdíleli množství dokumentů a dali jsme si desítky lajků 🙂

Kombinace pojmů “sociální síť” a “práce” může být pro mnohé stále těžko představitelná, protože obecně ustálená představa je, že sociální sítě slouží jen na odreagování. Opak je však pravdou, jedná se hlavně o novou formu komunikace, která je až překvapivě využitelná v rámci práce. V našem případě jsme na Yammer přenesli produktovou i projektovou komunikaci, čímž jsme odstranili nekonečný e-mailový pingpong a zároveň získali platformu pro uchování těchto často hodnotných informací. Podpora sdílení dokumentů je v podnikové sociální síti samozřejmostí.

Chcete vědět (a vidět) více? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s rozhodnutím a nasazením interní sociální sítě pro vaši společnost.

Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.