Reference

CRM systém pre Českomoravská stavební spořitelna ČMSS

Českomoravská stavební spořitelna, a.s. (ve zkratce ČMSS) je největší stavební spořitelna v České republice, známá i jako Liška. Na českém trhu působí od roku 1993 a během své existence si mezi finančními institucemi vydobyla velmi silnou pozici. Uzavřela se svými klienty téměř 5,6 milionu smluv o stavebním spoření a přes milion úvěrů a hypoték na bydlení. Je členem Skupiny ČSOB, která si udržuje vedoucí pozici na českém finančním trhu. Naše spolupráce začala v roce 2013.

CRM systém pro řízení vztahů se zákazníky

Začátek projektu: říjen 2013

Absence efektivního nástroje pro řízení vztahů se zákazníky vedlo k rozhodnutí ČMSS implementovat CRM systém, přičemž se strategicky rozhodla pro Microsoft Dynamics CRM. Jeho implementace probíhala v rámci náhrady všech hlavních bankovních systémů, který je označován jako “Program CBS” (Core Banking System).

Největší stavební spořitelna v České republice získala implementací CRM systému nástroj, který zaměstnancům poskytuje tzv. 360-stupňový pohled na své klienty a na všechny klientské data a zároveň fllexibilnú platformu pro další rozvoj systému. Z dlouhodobého hlediska povede toto rozhodnutí spořitelny nejen k efektivnějšímu řízení vztahů se svými klienty, ale i ke snížení nákladů na softwarové řešení.

Stáhněte si případovou studii