Kontaktujte nás

Periodické generování předdefinovaných výkazů umožňuje automatizaci práce pro uživatele

ČSOB Poisťovňa, a. s.

Periodické generování předdefinovaných výkazů umožňuje automatizaci práce pro uživatele

Aplikované řešení
Portálové řešení
Vývoj aplikací

Informace o zákazníkovi

ČSOB Poisťovňa je univerzální pojišťovna. Poskytuje pojistné produkty v oblasti životního i neživotního pojištění a pojištění majetku. Je jedním ze zakládajících členů České asociace pojišťoven a patří mezi preferované pojistné instituce na Slovensku. Od roku 2008 se jediným akcionářem stala belgická pojišťovna KBC Insurance NV. Ve stejném roce se stala ČSOB Pojišťovna i našim významným klientům.

S čím jsme zákazníkovi pomohli?

Na míru vytvořená webová aplikace je pracovním nástrojem pro agenty, kteří potřebují získat údaje o klientovi, pojistné smlouvě, svém portfoliu, jakož io detailech jednotlivých pojistných smluv. Součástí řešení je i tzv. “Správa reportů”, periodické generování předdefinovaných výkazů. Systém umožňuje uživatelům také vytvářet individuální reporty na základě zvolených třídících kritérií.

Důležitá fakta

Komplexní informace o klientovi v aplikaci
Přehledný manažerský reporting

Moderní design webové stránky byl navržen v souladu s korporátním designem celé finanční skupiny ČSOB. Internetová prezentace slouží jako zdroj informací pro klienty pojišťovny a je tematicky rozdělena na 3 hlavní celky: Lidé, Firmy a O nás. Portál je postaven na CMS Arnia. Řešení se nachází na adrese http://www.csobpoistovna.sk.

Důležitá fakta

Přehledné zpracování informací pro uživatele
Jednoduchý management obsahu
Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.