Reference

ESET logo
ESET je nejrychleji rostoucí slovenskou IT společností. Zabývá se vývojem inovativních bezpečnostních řešení, zaměřených na proaktivní detekci počítačových hrozeb a ochranu proti kyberzločinu. V současnosti má ESET pobočky v 5 světových metropolích a přináší inovace v digitální bezpečnosti ve víc než 180 zemích světa. Naším klientem je od roku 2005.

Implementace CRM a partnerského portálu

Cílem implementace CRM řešení ve společnosti byla konsolidace objednávek licencí a partnerských kanálů. CRM řešení agreguje informace o firmách, objednávkách a fakturách. Komunikuje s partnerským portálem, fakturačním systémem, systémem na správu licencí a dalšími informačními systémy společnosti. Partnerský portál slouží jako rozhraní pro partnery společnosti na přístup k objednávkám a k historii jejich objednávek, které jsou uložené v centrálním CRM systému.

 

Partnerský portál českých partnerů

Pro českou pobočku společnosti ESET jsme realizovali partnerský portál. Portál slouží pro partnery společnosti ESET v České republice jako primární porovnání nástroj na licence produktů společnosti. Řešení je propojené s interním CRM systémem, jehož prostřednictvím mají partneři k dispozici aktuální informace o svých objednávkách a fakturacích. Řešení se nachází na adrese http://partner.eset.cz.