Reference

náš klient Essox

ESSOX patří k nejvýznamnějším nebankovním společnostem v České republice, které se zabývají poskytováním úvěrových a leasingových služeb. Jako dceřiná společnost Komerční banky a francouzské společnosti SG CONSUMER FINANCE je součástí finanční skupiny Société Générale.
ESSOX má bohaté zkušenosti ze všech významných oblastí spotřebitelského financování a nabízí svým klientům široké spektrum finančních produktů. Je členem České leasingové a finanční asociace. Naše spolupráce trvá od roku 2013.

Upgrade CRM systému

Pro společnost ESSOX jsme zrealizovali projekt upgradu staršího Microsoft Dynamics CRM 4.0 na novější verzi, Microsoft Dynamics CRM 2011. Toto řešení přináší možnosti efektivnějšího kontaktu se zákazníky v oblasti Prodeje, Marketingu, Služeb.

Systém přinesl zkvalitnění komunikace a řešení požadavků klientů. Upgrade platformy BizTalk na verzi 2013 poskytuje aktualizovanou platformu, která integruje podnikové aplikace. Ty tak budou moci mezi sebou komunikovat, čímž se zajistí plynulejší práce s nimi a vyšší produktivita zaměstnanců jednotlivých oddělení.