Reference

Onkologický ústav svätej Alžbety logo

Onkologický ústav svätej Alžbety patří mezi vedoucí špičkové onkologické zařízení na Slovensku. Jeho součástí jsou také preventivní a stomatologické ordinace a ordinace všeobecného lékařství. Ústav s 15 klinikami je zároveň jediným zařízením s lůžkovým oddělením nukleární medicíny a je připraven ošetřovat i kontaminované osoby. Nemocnice je nestátní církevní zdravotnické zařízení od roku 1996. Našim klientem je Onkologický ústav svätej Alžbety od roku 2006.

Portálové řešení pro elektronické žádanky a zobrazování výsledků

Začátek projektu: únor 2011

Řešení pro sledování výsledků vyšetření je portálovou aplikací, vyvinutou na míru pro Onkologický ústav sv. Alžběty. Aplikace představuje komplexně řízen a administrován informační systém nemocnice, ke které přistupují lékaři, laboranti a zdravotníci. Lékaři tak najdou na jednom místě a ve přehledné formě všechny nejaktuálnější informace o pacientově zdravotním stavu. Po nasazení systému do produkčního provozu se zkrátil čas obsloužení pacientů u ošetřujícího lékaře, jakož i nepříjemný čas čekání na výsledky vyšetření.

Internetová prezentace nemocnice

Začátek projektu: leden 2011

Webová stránka je postavena na systému řízení obsahu Arnia CMS, vyvinutého naší společností. Nové komunikační řešení umožňuje aktivní vytváření kontaktů s pacienty nemocnice a slouží i jako
informační kanál pro preventivní prohlídky pro nové klienty. Internetová prezentace klade velký důraz na přehlednost a intuitivní ovládání. Najdete ji na adrese http://www.ousa.sk.