Kontaktujte nás

Internetová aplikace a nové webové sídlo jednoduché podání žádosti o grant s automatizací

Slovenské elektrárne, a. s.

Internetová aplikace a nové webové sídlo jednoduché podání žádosti o grant s automatizací

Aplikované řešení
Aplikace pro uživatele
Portálové řešení

Informace o zákazníkovi

Společnost Slovenské elektrárny vznikla 1. listopadu 1994 jako jeden z nových subjektů z majetkové podstaty a právní následník Slovenského energetického podniku. Je energetickou společností, jejíž vlastníky jsou společnost Enel SpA a Fond národního majetku Slovenské republiky. Slovenské elektrárny jsou provozovatelem dvou jaderných elektráren, dvou tepelných elektráren a 34 vodních elektráren. Našim klientům je společnost od roku 2010.

S čím jsme zákazníkovi pomohli?

Energie pro zemi je internetová aplikace, jejímž prostřednictvím mohou návštěvníci žádat přes web formulář o grant. Celý proces žádosti je automatizovaný prostřednictvím pracovních postupů, běžících na pozadí aplikace. Aplikaci naleznete na adrese http://www.energiaprekrajinu.sk.

Důležitá fakta

Automatizace procesu
Přehledné zpracování dat z formulářů

Na základě požadavků zákazníka jsme se zaměřili na celkový redesign internetové stránky společnosti, na vytvoření moderního a interaktivního designu v souladu s korporátní identitou a tvorbu nových i vylepšení stávajících funkčních modulů. Součástí redesignu byl také návrh klientský orientované struktury, navigace a intuitivního ovládání.

Nový webový portál je moderní, designově čistý, respektující potřeby internetového uživatele. Slovenská elektrárnám tak napomáhá naplno komunikovat se svými zákazníky a partnery. Portál najdete na adrese http://www.seas.sk.

Důležitá fakta

Intuitivní ovládání pro návštěvníky stránky
Moderní design
Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.