Reference

Slovenské elektrárne

Společnost Slovenské elektrárne vznikla 1. listopadu 1994 jako jeden z nových subjektů z majetkové podstaty, a právní následník Slovenského energetického podniku. Je energetickou společností, jejíž vlastníky jsou společnost Enel SpA a Fond národního majetku Slovenské republiky. Slovenské elektrárne jsou provozovatelem dvou jaderných elektráren, dvou tepelných elektráren a 34 vodních elektráren. Naším klientem je společnost od roku 2010.

Energie pro krajinu

Začátek projektu: září 2011

Energie pro zemi je internetová aplikace, prostřednictvím které mohou návštěvníci žádat přes webový formulář o grant. Celý proces žádosti je automatizovaný prostřednictvím pracovních postupů, běžících na pozadí aplikace. Aplikaci najdete na adrese: http://www.energiaprekrajinu.sk.

 

Internetová prezentace společnosti

Začátek projektu: červen 2011

Ve smyslu zadání jsme se zaměřili na celkový redesign internetové stránky společnosti, na vytvoření moderního a interaktivního designu v souladu s korporátní identitou a tvorbu nových, i vylepšení již existujících, funkčních modulů. Součástí redesignu byl také návrh klientsky orientované struktury, navigace a intuitivního ovládání.
Nový webový portál je moderní, designově čistý, respektující potřeby internetového uživatele. Slovenským elektrárnám tak napomáhá naplno komunikovat se svými zákazníky a partnery. Portál najdete na adrese http://www.seas.sk.