Reference

Millennium referencia SLS-Technaco

SLS – Technaco je jedním z lídrů v průmyslové distribuci na Slovensku. Hlavní činností společnosti je poskytování komplexních řešení pro údržbu a opravy v průmyslových podnicích a distribuce nástrojů, nářadí, převodových prvků a ochranných pracovních pomůcek. V rámci svého portfolia má přes 60 000 produktů, 5 regionálních center a skoro dvě desítky obchodních zástupců po celé SR. Naším klientem je od roku 2016.

Analytický CRM systém – první BI řešení v cloudu na Slovensku

Dodání projektu: srpen 2016

Společnosti SLS – Technaco jsme dodali analytický CRM systém, jehož dlouhodobým záměrem je zajištění komplexního přehledu o obchodních aktivitách společnosti. Díky vždy aktuálním informacím agregovaných na jednom místě výrazně zlepšuje rozhodovací proces manažerů a obchodních zástupců.

Cílem projektu bylo vytvořit integrované místo a získat tak možnost ihned a adekvátně reagovat na obchodní či manažerské otázky, které je třeba řešit na každodenní bázi. Projekt představuje pro společnost klíčovou technologickou platformu pro manažerské rozhodování. První verze analytického CRM obsahuje více než 20 interaktivních manažerských sestav. Díky odborné práci a předchozím zkušenostem našeho konzultanta, s pomocí využití technologie Microsoft Power BI, bylo možné řešení dodat v rozsahu 15 dnů práce zkušeného konzultanta.

Nový nástroj přináší společnosti SLS – Technaco množství manažerských benefitů:

  • přehled o aktuálním stavu byznysu kdykoliv a kdekoliv;
  • náhled na aktuální stav objednávek, faktur a pohledávek;
  • kartu zákazníka, která nabízí ucelený pohled na zákaznická data;
  • přehled plnění plánů a predikce provizí pro obchodní zástupce;
  • možnost vyhodnocování a řešení prodejních aktivit;
  • snížení nákladů týkajících se distribuce a vyhodnocování reportů;
  • okamžitou a správnou reakci při interakcích se zákazníky či partnery.