Reference

Summit Motors Slovakia logo

Summit Motors Bratislava spol. s r.o. je dceřiná společnost japonské Sumitomo Corporation, která vlastní automobilovou značku Ford. Na slovenském trhu působí od roku 2002. Společnost je importérem automobilů Ford a provozuje síť autorizovaných autoservisů FordCentrum. Naším zákazníkem je od roku 2012.

Cloudová služba Car Repair Planer pro manažment autoservisu

Začátek projektu: duben 2012

Autorizovaný servis FordCentrum optimalizoval pracovní vytížení autoklempířů a lakýrníků. Car Repair Planner, služba společnosti Millennium, provozovaná v klaudovém řešení Windows Azure, centrálně plánuje průběžné denní pracovní vytížení a zpřístupňuje ho pracovníkům.

Klempíři a lakýrníci během práce mají možnost orientovat se prostřednictvím velkoplošné obrazovky umístěné v dílně. Bezprostředně po ukončení prací na zakázce vědí, jaké auto a jaká činnost bude následovat. Na základě návaznosti prací si pracovníci umí dohodnout vzájemnou koordinaci a předávání vozidel. Mistr dílny nemusí do těchto činností vstupovat a samotné servisní práce budou probíhat plynule a koordinovaně.

Jako klient je pro všechny role potřebný jen internetový prohlížeč. Ford nemá žádné neplánované náklady do IT infrastruktury a platí jen měsíční poplatky za používání.