Kontaktujte nás

Pracovníci servisu mají možnost orientovat se v zakázkách prostřednictvím velkoplošné obrazovky umístěné v dílně

Summit Motors Bratislava, spol. s r. o.

Pracovníci servisu mají možnost orientovat se v zakázkách prostřednictvím velkoplošné obrazovky umístěné v dílně

Aplikované řešení
Cloudové řešení
Portálové řešení

Informace o zákazníkovi

Summit Motors Bratislava spol. s r.o. je dceřiná společnost japonské Sumitomo Corporation, která vlastní automobilovou značku Ford. Na slovenském trhu působí od roku 2002. Společnost je importérem automobilů Ford a provozuje síť autorizovaných autoservisů Ford Centrum. Našim zákazníkům je od roku 2012.

S čím jsme zákazníkovi pomohli?

Autorizovaný servis FordCentrum optimalizoval pracovní vytížení autoklempíře a lakýrníky. Car Repair Planner, služba společnosti Millennium, provozována v cloudovém řešení Windows Azure, centrální plánuje průběžné denní pracovní vytížení a zpřístupňuje jej pracovníkem.

Klempíři a lakýrníci během práce mají možnost orientovat se prostřednictvím velkoplošné obrazovky umístěné v dílně. Bezprostředně po ukončení prací na zakázce vědí, jaké auto a jaká činnost bude následovat.

Na základě následnosti prací si pracovníci vědí dohodnout vzájemnou koordinaci a předávání vozidel. Mistr dílny nemusí do těchto činností vstupovat a samotné servisní práce budou probíhat plynule a koordinovaně.

Jako klient je pro všechny role potřebný pouze internetový prohlížeč. Ford nemá žádné neplánované náklady do IT infrastruktury a platí pouze měsíční poplatky za užívání.

Důležitá fakta

Cloudové řešení v Microsoft Azure
Flexibilní rozšíření
Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.