Reference

Zuno logo

ZUNO je internetová banka skupiny Raiffeisen International na Slovensku. Na slovenském bankovním trhu působí od roku 2010, své služby momentálně rozšiřuje do dalších zemí střední a východní Evropy. V současnosti má sídlo ve Vídni a v Bratislavě. V rámci Slovenska provozuje 3 pobočky. Naše společnost spolupracuje se ZUNO rovnou od jejího vzniku v roce 2010.

ZUNO už i v České Republice

Začátek projektu: červenec 2011

ZUNO expandovala do České republiky a my jsme byli při tom. Zrealizovali jsme pro banku českou mutaci informačního portálu http://www.zuno.cz.

Webová stránka internetové banky

Začátek projektu: prosinec 2010

Naše společnost stála u zrodu webu nové “direct banky”, která na slovenský bankovní trh vstoupila koncem roku 2010. Primárním cílem banky je oslovení narůstajícího segmentu moderních, vzdělaných a internetově zdatných lidi, žijících ve městech, kteří většinou nenavštěvují tradiční bankovní pobočky a ke komunikaci s bankou používají internet. Tato cílová skupina požaduje a očekává neustále se zlepšující uživatelské prostředí online služeb a pohodlný přístup k realizování svých bankovních potřeb. Výsledky našeho úsilí najdete na adresách www.zuno.sk a www.zuno.eu.