Bpm’online

 

bpm'online - CRM + BPM platform

Bpm'online | Moderní CRM řešení

Řízení vztahů se zákazníky a správné nastavení podnikových procesů se stává primární výzvou mnoha moderních společností. Platforma bpm'online nabízí řešení, které zastřešuje end-to-end procesy  a společnostem napomáhá při řízení prodeje, marketingu a zákaznického servisu. Funkcionality CRM řešení vhodně doplňuje i nástroj pro řízení podnikových procesů (business process management).


Mám zájem o nezávaznou konzultaci

 bpm'online sales


Bpm'online pro řízení prodeje

Řešení pro efektivní řízení celého prodejního cyklu. Spravujte prodejní proces napříč všemi stádii zákaznické cesty od založení leadu přes uzavření obchodu až po opakovaný prodej.

 

Vyzkoušet demo verzi

 

bpm'online marketing

 

Bpm'online pro řízení marketingu

Řešení pro řízení marketingových aktivit určené pro získávání a management leadů. Oslovte potenciální zákazníky ve správný čas se správnou nabídkou přes správný kanál a komunikujte s nimi cíleně v závislostina stadiu nákupu, v jakém se nacházejí.

 

Vyzkoušet demo verzi
 

bpm'online customer service

 

Bpm'online pro řízení zákaznického servisu

Řešení pro efektivní řízení zákaznického servisu je nejlepší volbou pro společnosti, které chtějí poskytovat svým zákazníkům servis na vysoké úrovni. Poskytněte jim dokonalý zákaznický zážitek z obsluhy napříč všemi kanály a budujte si loajalitu ke své značce.

 

Vyzkoušet demo verzi


 

Bpm'online pro řízení podnikových procesů

Vysoce intuitivní řešení pro efektivní nastavení podnikových procesů (tzv. Business process management). Získejte výkonný nástroj určený pro snadnou správu a optimalizaci podnikových procesů prostřednictvím drag & drop editoru - bez potřeby programátorského zásahu.

 

Vyzkoušet demo verzi
bpm'online business apps marketplace


Bpm'online Marketplace

Bpm'online Marketplace vám nabízí řadu aplikací připravených k okamžitému použití. Vertikální řešení a přizpůsobitelné šablony vytvořené partnery bpm'online a s pomocí kterých můžete rozšířit a obohatit nativní funkcionalitu vašeho CRM bpm'online.

 

Vstoupit do Marketplace


Chcete zjistit o bpm'online víc?

bpm'online integrator

Potřebujete poradit, zda je řešení bpm'online vhodné pro vaši společnost?

 

Kontaktujte nás