Představujeme vám Millennium

Millennium patří mezi inovativní IT společnosti s dlouholetými zkušenostmi. Našim zákazníkům a obchodním partnerům dodáváme kvalitní služby šité na míru již více než 20 let.

20+
let na trhu
200+
zákazníků
350
projektů
48+
expertů
Působíme na slovenském a českém trhu a od roku 2017 jsme součástí mezinárodní skupiny Soitron Group. Naším zákazníkům ze segmentu středních a velkých firem a z veřejných institucí pomáháme primárně v oblastech CRM, portálových a byznysových aplikačních řešení postavených na produktech a technologiích společnosti Microsoft.

Naším posláním je pomáhat firmám a institucím v jejich digitální transformaci pomocí moderních Microsoft řešení a ukázat jim, že to není jen prázdná fráze.

Máme bohaté zkušenosti s projekty silných hráčů na trhu, ať už jde o zákazníky ve finančním sektoru, v telekomunikacích, průmyslu a ve státní správě. Za vše mluví naše reference.

Náš tým tvoří kvalifikovaní odborníci
  • Díky kterým dlouhodobě, od roku 2003, plníme kvalifikační kritéria pro certifikovaného partnera společnosti Microsoft.
  • Díky kterým jsme držitelé certifikátu managementu jakosti dle normy EN ISO 9001: 2015.
  • Všichni členové našeho vývojářského týmu mají certifikát MCP (Microsoft Certified Professional).

Náš příběh

Minulý rok se nesl ve znamení významných projektů pro naše zákazníky z finančního segmentu. S digitální transformací procesů jsme pomohli ČSOB Bance, VÚB bance a Erste Bank.
Zlepšujeme elektronickou komunikaci s veřejností v organizacích Slovak Business Agency, Slovenský pozemkový fond a Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb.
Vytvořili jsme online aplikace postavené na Microsoft Power Apps, díky kterým lze pohodlně na pár kliků vyřešit různé interní procesy – např. evidenci docházky zaměstnanců, organizaci firemních událostí, rezervaci parkovacího místa, výpůjčku zařízení a zefektivnění procesu nákupu produktů a služeb.
Záleží nám na ochraně životního prostředí, proto jsme se rozhodli některé firemní procesy upravit - papírové smlouvy a faktury jsme vyměnili za digitální, začali jsme ve velké míře podepisovat dokumenty elektronicky a používat nabíjecí baterie.
Rok 2020 byl pro nás 20. rokem spolupráce s našimi zákazníky, čehož si jako firma velice vážíme. Rozhodli jsme se posílit naše postavení trhu a na čelo jednotlivých segmentů, které považujeme za nosné pilíře, postavit členy našeho managementu.
Loni se nám podařilo nabýt i stříbrné partnerství s mezinárodní neziskovou organizací ISTQB, která se věnuje certifikaci softwarových testerů po celém světě.
V 21. ročníku soutěže Microsoft Awards jsme si odnesli ocenění Finalista v kategorii „Maloobchod, FMCG a e-tail“ za naše řešení s názvem Heineken Slovensko pokračuje v digitální transformaci nasazením cloudových řešení.
Mezi nejvýznamnější projekty patří v roce 2020 řešení pro ČSOB Banku. Pomohli jsme však také s digitální přeměnou aplikací v Tatrabance a podpořili jsme rozhodování o dopadech pandemie na základě dat ve VÚB bance. Více se o našich projektech dozvíte v novinkách.
Finalista v kategorii „Maloobchod, FMCG a e-tail“: Heineken Slovensko pokračuje v digitální transformaci nasazením cloudových řešení.
Vytvořili jsme silné partnerství s mezinárodně uznávaným CRM vendorem creatio.
Stali jsme se vítězi kategorie „Bankovnictví, kapitálové trhy a pojišťovnictví" pro Slovensko: CRM řešení pro společnost S Slovensko. Současně jsme finalisty kategorie „Veřejná správa a rozvoj moderního města" pro Slovensko: Webové portály pro Hlavní město Bratislava a Dopravní podnik Bratislava.
Spolupráce s rumunským trhem pod záštitou Datanet Systems, člena Soitron Group.
Stali jsme se součástí mezinárodní IT skupiny Soitron Group.
Vítěz kategorie „Maloobchod a FMCG" pro Slovensko: Jak Heineken Slovensko prodává pivo z cloudu. Finalista kategorie „Moderní způsob práce v segmentu malých a středních firem" pro Slovensko: Zefektivnění práce prodejních týmů a manažerského rozhodování ve společnosti SLS - Technaco.
Získali jsme 2 prestižní ocenění v Microsoft Awards 2017 - 1 x Winner a 1 x Finalist.
Za rok 2016 jsme získali nové partnera, pět nových zákazníků na Slovensku a čtyř nových zákazníků v České republice.
V České republice se nám podařilo získat zákazníky Komerční banka, a. s., Equa bank a. s., Patria Finance a. s., Merz s.r.o.
Na Slovensku se nám podařilo získat zákazníky Heineken Slovensko, a. s., SLS - Technaco, s. r. o., JRK Waste Management, Ministerstvo Hospodářství SR, Sdružení Auto Recycling.
2x jsme vyhráli ocenění Microsoft Industry Aware Winner
Otevřeli jsme office v Praze na Budějovické 1550 / 15a.
Získali jsme nové zákazníky ČD - Telematika S.p.A., Československá obchodní banka, a.s., Recyklační fond, s IT Solutions AT Sparda GmbH, Slovenská zemědělská univerzita v Nitře.
Oslavili jsme 15 let - viz naše výroční video https://www.youtube.com/watch?v=hmftzrE1-SY
Získali jsme nového partnera eSignLive by VASCO.
Získali jsme ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2014
Jako první na Slovensku migrujeme celou IT infrastrukturu do cloudu Microsoft Azure
Přestěhovali jsme se do nových prostor na Plynárenské 7/C
Získali jsme nové partnery ClickDimensions, Scribe.
2x jsme vyhráli ocenění Microsoft Industry Award Winner
Jako první na Slovensku jsme splnili náročná kvalifikační kritéria na kompetenci Gold CRM
Michal Sucháň se stal jedním ze společníků
Získali jsme nové zákazníky Slovenská spořitelna, a. s., Slovenský pozemkový fond.
Založili jsme dceřinou společnost Millennium Services spol. s r.o. s působností pro Českou republiku a dceřinou společnost RESCO Services USA se sídlem v Bostonu, USA.
Získali jsme nové zákazníky Ministerstvo zdravotnictví ČR, Podpůrná a garanční rolničky a lesnické fond, Českomoravská stavební spořitelna, a. s., Státní úřad inspekce práce.
Získali jsme 2x ocenění Microsoft Industry Award Winner, 1x Finalist.
V rámci Microsoft Partner Program jsme se kvalifikovali na kompetenci Silver Application Integration a Silver Business Intelligence.
Získali jsme 1x ocenění Microsoft Industry Award Winner, 1x Finalist.
Získali jsme nové zákazníky Exportně-importní banka České republiky, Důchodová správcovská společnost Poštovní banky, d.s.s., a.s.
Spoluzakládali jsme startup projekty Resa.sk a Fast2Media.sk
Získali jsme nové zákazníky Resco spol. s r. o., Sybase Products Slovakia, a. s .
Klasifikovali jsme se na kompetenci Gold Portals and Collaboration v rámci Microsoft Partner Program.
Stali jsme se jediným distributorem pro produkt Microsoft FAST Search v SR.
Ředitelem společnosti je od 1. 2. 2011 Miroslav Krempaský.
Prošli jsme rebrandingem a přestěhovali se do nových prostor v BBC V.
Změnili jsme vlastnickou strukturu – vlastníky společnosti jsou Miroslav Krempaský, Jan Simon a Martin Ševček.
Získali jsme nové zákazníky Transavia AIRLINES, VÚB Leasing a.s., Sygic a.s., Resco spol. s. r. o., Mercator Asia.
Nejtěžší rok v historii společnosti. Krize naplno zasáhla i IT.
Získali jsme certifikát NBÚ, úroveň důvěrné.
Získali jsme nové zákazníky Allianz Business Services, spol. s r. o., Air Greenland, Poštovní banka, a. s., Ministerstvo školství, vědy, výzkumu a sportu ČR.
Získali jsme ocenění Microsoft Industry Award Winner.
Zavedli jsme Systém řízení kvality a získali certifikát ISO 9001:2008.
Získali jsme nové zákazníky Sdružení automobilového průmyslu SR, Národní banka Slovenska, Československá obchodní banka, a. s.
Získali jsme ocenění Microsoft Industry Award Winner, Deloitte Technology Fast 50 CE Winner 2008, Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2008.
Získali jsme ocenění Microsoft Industry Awards 2007 Winner, Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2007, Deloitte Technology Fast 50 CE Winner 2007.
Stali jsme se Microsoft Gold Certified Partner.
Získali jsme nového zákazníka Ministerstvo výstavby a regionálního rozvoje SR.
Obrat společnosti překročil 1,5 milionu EUR.
Jako první na Slovensku začínáme s Microsoft Dynamics CRM.
Získali jsme nové zákazníky Eset, spol. s r. o., Ministerstvo financí SR, SkyEurope Airlines.
Získali jsme ocenění Microsoft Industry Awards Winner.
Získali jsme ocenění Microsoft Industry Awards 2004 Winner, Deloitte Technology Fast 50 CE Winner 2004 Zlatý hřeb 2004 Shortlist.
Získali jsme nové zákazníky Atos IT Solutions and Services s. r. o. (Tehdy Siemens Business Services), Diners Club Czech, Tipos, národní loterijní společnost, a. s.
Stali jsme se certifikovanými partnery společnosti Microsoft.
Získali jsme ocenění Microsoft Industry Awards 2003 Winner, Technology Fast 50 Winner 2003.
Spustili jsme první verzi našeho produktu Arnia CMS.
Získali jsme nové zákazníky Slovak Telekom, a. s. (Tehdy Slovenské telekomunikace), VÚB Asset Management, správ. spol., a. s.
První reference technologie .Net na Slovensku – Extranet pro ČSOB stavebná sporiteľňa, a. s.
Získali jsme nové zákazníky VÚB, a. s., ČSOB stavební spořitelna, a. s., Citibank Europe plc, pobočka zahraniční banky (tehdy Citibank Slovakia), MARK / BBDO Bratislava.
Získali jsme ocenění Zlatý klinec 2002 Shortlist.
Strategická orientace na technologie Microsoft.
Získali jsme nové zákazníky Úřad vlády ČR, GlaxoSmithKline Slovakia, s. r. o. (Tehdy SmithKline Beecham Slovakia), Sees, s. r. o. (Tehdy Interel), Orange Slovensko, a. s. (Tehdy GlobtelNET), Trenkwalder, a. s. (Tehdy Management Partners Search).
Vyhráli jsme první ocenění, Zlatý hřeb 2001 Winner.
Transformovaly jsme společnost na s. r. o., letos považujeme za zrod společnosti Millennium.
Získali jsme nové zákazníky Wiktor Leo Burnett, s. r. o., Sanofi-aventis Pharma Slovakia, s.r.o. (Tehdy Sanofi-Synthelabo Slovakia), CIBA Vision Services AG.
NovoNordisk, s. r. o.
Společnost založili čtyři přátelé – Radoslav Balajka, Miroslav Krempaský, Jan Simon a Martin Ševček.
Ústredie ľudovej umeleckej výroby. Prvá zákazka mala hodnotu 35 000 SKK (1 161,79 EUR).
Společnost existovala jako živnost Martin Ševček - Millennium.

Management společnosti

Miroslav Krempaský
CEO
Richard Sládek
Customer Engagement Solutions BU Lead
Andrej Jenčo
Data Intelligence BU Lead
Michal Podroužek
Modern Workplace BU Lead
  / 

Martin Lohnert
Strategy Manager
Juraj Jankovič
CFO
Katarína Vydrová
Project Management Office Lead
Martina Kormúth
HR Manager
  / 

Ocenění a partnerství

Transparentnost

Česká republika je největší domácí odběratel IT technologií a služeb.

Jednotlivé ústřední orgány státní a veřejné správy v České republice vyhlašují každý rok výběrová řízení. Millennium soutěží i o tyto státní zakázky. Čestně, spravedlivě a transparentně.

V souvislosti s veřejnými tendry státu se mezi veřejností opakovaně vynořují pochybnosti o transparentnosti těchto soutěží. Stát jako zadavatel ne vždy umí tyto pochybnosti dostatečně přesvědčivě vyvrátit. Na druhou stranu, vítězové státních veřejných zakázek častokrát, i když vyhráli spravedlivě, musí čelit negativnímu PR.

V Millenniu jsme přesvědčeni, že elektronizace veřejné správy je vynikající nápad a její realizace zásadně omezí možnosti potenciálního korupčního chování státních zaměstnanců.

Přihlašujeme se k myšlence transparentnosti ve vztahu k finančním prostředkům z veřejných zdrojů. Prohlašujeme, že obchodujeme se státem čestně a spravedlivě. Nestydíme se za naši práci a ani za ceny, za které jsme státní zakázky realizovali.

Naše společnost je zapsána také v seznamu kvalifikovaných dodavatelů v České republice a v evidenci skutečných majitelů.

Certifikáty

Certifikát QMS v slovenském jazyce
Certifikát QMS v anglickém jazyce
Příloha k certifikátu v anglickém jazyce
  / 
Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Tato stránka používá cookies

Soubory cookie používáme pro shromažďování a analýzu informací o výkonu a používání stránek, pro poskytování funkcí sociálních médií a pro vylepšení a přizpůsobení obsahu a reklam. Více o cookies

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.