Novinky

perex_csob1

Digitální transformace se v posledních letech stala jedním z klíčových pojmů mnoha společností, kterým záleží na neustálém rozvoji. Mezi takové společnosti se řadí také Československá obchodní banka. Díky Microsoft technologii začala ČSOB využívat jedno celobankovní řešení, které je součástí dlouhodobého strategického programu digitální transformace banky.

Přečtěte si více
perex2

Pořádek v zákaznických datech je prvním krokem k úspěšnému byznysu. Avšak nemělo by se zapomínat ani na pořádek v interní agendě firmy. Připravili jsme pro vás několik aplikací postavených na platformě Microsoft Power Apps, které vám zjednoduší mnohé pracovní činnosti a přinesou vám větší přehled. Jako první vám představíme aplikaci na výpůjčku zařízení.

Přečtěte si více
perex_2020-01

Téměř celý minulý rok se ve světě nesl ve znamení boje proti pandemii koronaviru, k čemuž se i naše firma postavila zodpovědně. Přestože jsme pár měsíců pracovali vzdáleně z našich domovů a setkání jsme přesunuli do online prostředí, stále jsme se snažili být našim zákazníkům nablízku. Přečtěte si, jak jsme loňský rok uchopili.

Přečtěte si více
perex8

Koncem roku je zvyklostí bilancovat – firmy hospodářské výsledky, studenti dosavadní úspěchy ve škole a dospělí třeba to, zda se jim podařilo dodržet svá předsevzetí. Tento rok je v mnohém jiný – pandemie vtrhla do hodnotového žebříčku lidí a přinutila je přehodnotit priority. Události ukázaly, že mezi nejdůležitější hodnoty patří právě lidskost.

Přečtěte si více
perex

Aplikace, kterou jsme dodali jednomu z největších internetových prodejců v Evropě, sjednotila a zjednodušila řízení interních procesů v jednotlivých společnostech skupiny tohoto prodejce. Zavedení centrálního systému přineslo detailnější přehled o realizovaných objednávkách a o čerpání rozpočtů oddělení. Management zároveň získal moderní nástroj, díky kterému dokáže plánovat další byznys aktivity.

Přečtěte si více