Novinky

PowerApps_perex_NEW

Digitální transformace se stále častěji stává hybnou silou byznysu. Pokud si chtějí společnosti udržet konkurenceschopné postavení na trhu, je výhodou zaměřit se na nejnovější trendy v IT oblasti. Drobné a technicky nenáročné inovace dokážou zvýšit flexibilitu firem, zlepšit obchodní výsledky či nabídnout zákazníkům kvalitnější servis. Mezi online platformy, které digitalizují mnohé procesy, patří PowerApps.

Přečtěte si více
perex

Ve společnosti Expat Support s r. o. jsme naimplementovali cloudové řešení Microsoft Dynamics 365 zaměřené na modul Customer Service. Implementace systému pomohla shromáždit na jednom místě veškeré potřebné informace o partnerech společnosti a spolupráci s nimi, o žadatelích o víza a pobytová oprávnění do České republiky a jejich vízové a pobytové historii.

Přečtěte si více
perex1

Společnosti GAMO jsme dodali nástroj, díky kterému se zlepšilo řízení aktivit důležitých pro byznys. Nové řešení, postavené na platformě Microsoft Dynamics 365, jsme implementovali agilním přístupem v úzké spolupráci s tímto naším zákazníkem. Společnost GAMO tak získala jednotný systém nápomocný oddělením skrz celou společnost.

Přečtěte si více
perex_preco_crm_zlyhavaju3

Rozvoj trendů v IT ovlivňuje i přístup k poskytování služeb v oblasti vývoje softwaru, dodávané služby se mění v dodávku řešení. Zákazníci mají velké očekávání, ale často je podceňována připravenost a ochota přizpůsobit procesy pro efektivní využití CRM systémů. Jaké jsou tedy hlavní důvody neúspěchu implementace CRM systému a jak se jim vyhnout?

Přečtěte si více