Nový prodejní kanál společnosti Motor-Car nabízí větší uživatelský komfort

Motor-Car

Nový prodejní kanál společnosti Motor-Car nabízí větší uživatelský komfort

Aplikované řešení
Portálové řešení

Informace o zákazníkovi

Společnost Motor-Car působí na Slovensku od roku 1990. Společně se svými dceřinými společnostmi zajišťuje prodej a servis automobilových značek Mercedes-Benz, smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, Honda, Opel, Hyundai a Toyota.

„Oceňujeme, že nový prodejní portál nás ještě více přiblížil k našim zákazníkům. Odteď mohou najít na jednom místě všechny důležité informace a vyřešit své požadavky online, přímo a okamžitě. Naší prioritou bylo posílit komunikaci se zákazníky, modernizovat elektronické služby a rozšířit stávající funkčnosti, které by přinesly nové možnosti prodejnímu oddělení, marketingu či servisu. Dodané řešení nám pomáhá plnit naše vytyčené cíle.“
Josef Balík
Director, IT and Projects, Motor-Car

S čím jsme zákazníkovi pomohli?

Nové portálové řešení www.motor-car.sk sjednotilo několik samostatně fungujících kanálů a přispělo ke zkvalitnění poskytovaných služeb. Centrální online kanál zlepšil nejen propagaci a prodej vozidel, ale také poskytování služeb a komunikaci se zákazníky. Při realizaci díla jsme využili platformu Orchard CMS postavenou na technologiích společnosti Microsoft. Dodané řešení přineslo společnosti Motor-Car tato zlepšení:

  • Zavedení modulární platformy s integrací na interní systém pro správu vozidel.
  • Jednoduchá a centrální správa přístupů na portál.
  • Automatické publikování vozidel na portálech autobazarů.
  • Snížení administrativy prodejců – díky napojení na importérské služby Daimler a automatickému stahování fotografií k vozům není nutné, aby je fotografoval a připravoval prodejce.
  • Napojení na centrální správu finančních produktů (úvěr, leasing, operativní leasing) s možností rozšíření o další poskytovatele finančních produktů.
  • Automatický sběr zákaznických poptávek z portálu.
  • Podrobný přehled dealerů a zaměstnanců.

Důležitá fakta

Projekt byl řízen agilní metodou řízení projektů
Data se čerpají z interních systémů zákazníka
Využita platforma Orchard CMS

Stávající portálové řešení www.motor-car.sk bylo rozšířeno o novou webovou lokalitu, která je přizpůsobena výhradně k prezentaci služeb a k nabídce vozidel značky Mercedes-Benz, v rámci nabídky společnosti Motor-Car.

Nová stránka podporuje marketingovou komunikaci dané automobilové značky. Je určena prioritně pro zobrazení nabídky vozů, ke které se zákazníci dostanou z online kampaní a pro příjemce newsletteru rozesílaného společností Motor-Car. Kopíruje designovou identitu značky vozidel Mercedes-Benz a přináší dojem jedinečnosti a prestiže, který je typický pro značku Mercedes-Benz. Elegantní design doplňují přizpůsobené a nové funkce, na kterých pracoval náš tým.

Případová studie ke stažení

Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.