Kontaktujte nás

Portálové řešení má široké použití ve firmě, či na externí prezentaci společnosti

Poštová banka, a. s.

Portálové řešení široké použití ve firmě, či na externí prezentaci společnosti

Aplikované řešení
Portálové řešení

Informace o zákazníkovi

Poštová banka patří v rámci slovenského bankovního trhu k středně velkým bankovním domům. Má 30 vlastních poboček a na základě partnerství se Slovenskou poštou poskytuje své produkty a služby prostřednictvím přibližně 1 600 pošt po celém Slovensku. V roce 2010 rozšířila svou síť do sousední České republiky. Poštovní banka patří mezi naše významné klienty od roku 2009.

S čím jsme zákazníkovi pomohli?

Intranetové řešení je místem integrace velkého množství aplikací a služeb, určených pro zaměstnance banky. Systém patří ke klíčovým informačním zdrojem pro všechny pracovníky – od vztahových manažerů až po vrcholové vedení. Velkým benefitem pro uživatele intranetu je přehlednost poskytovaných služeb a účelnost integrovaných aplikací. Redaktoři oceňují snadnou tvorbu a správu publikovaných informací. Součástí intranetu je i DMS.

Důležitá fakta

Přehledné řešení
Jednoduchá administrace

Internetová prezentace Poštovní banky patří k jedním z stěžejních marketingových komunikačních nástrojů. Projekt redesignu měl za cíl zpřehlednit informace, sjednotit vizuální komunikaci, zvýšit návštěvnost stránek a integrovat online služby pro klienty. Využitím našeho řešení Arnia CMS banka získala flexibilní platformu s možností dalšího rozvoje a rozšiřování. Arnia CMS umožňuje redaktorem operativní správu a aktualizaci standardních textových a obrázkových informací přes přívětivé uživatelské rozhraní bez nutnosti znalosti html programování. Řešení se nachází na adrese www.pabk.sk.

Důležitá fakta

Přívětivé uživatelské rozhraní
Přehledná navigace pro návštěvníky stránek
Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.