2. června 2020

Jsme stříbrným partnerem světového lídra v certifikaci softwarových testerů

Testování je důležitou součástí implementace softwarového řešení. Odstranění případných chyb ušetří mnoho vrásek nejen zákazníkovi, ale i dodavateli. U nás v Millenniu dbáme na kvalitní testování, čehož je důkazem i to, že jsme se stali stříbrným partnerem mezinárodní neziskové organizace ISTQB, která se věnuje certifikaci softwarových testerů po celém světě.

Tak jako jiné IT oblasti i testování ovlivňuje rychlý vývoj. Trh je plný nástrojů na testování softwaru a neustále přibývají další. K tomu, aby mohli IT společnosti dodávat zákazníkům kvalitní systémy, potřebují i ​​kvalitní odborníky, kteří vychytají „mouchy“ vzniklé během životního cyklu řešení. V souvislosti s tím je velmi důležité, aby se i testeři zdokonalovali a vzdělávali.

ISTQB_PartnerProgram.jpg

Partnerství spojuje certifikovaných odborníků

Odborný růst podporujeme i my v Millenniu. Právě proto jsme se zapojili do partnerského programu mezinárodní neziskové organizace ISTQB, což nám přineslo stříbrné partnerství. Tomuto partnerství předcházelo získání základního levelu ISTQB certifikace, na který se náš tým testerů zodpovědně a dlouhodobě připravoval.

Partnerský program ISTQB je zaměřen na všechny společnosti, které kladou velký důraz na kvalitní testování softwaru, a tedy na společnosti, jejichž cílem je sladění kvalifikací jejich zaměstnanců s mezinárodními standardy a ověřenými postupy spojenými s testováním softwaru.

„V Millenniu dbáme na osobní rozvoj našich zaměstnanců. Těší nás, že se náš tým testerů podílel na dosažení tohoto úspěchu. Poznatky, které nabyly, jim pomohou při jejich každodenní práci. Získané partnerství s organizací ISTQB nám i do budoucna přináší mnoho výhod.“ Miroslav Krempaský, CEO

Mezi hlavní benefity, které nám stříbrné partnerství přináší, patří:

  • oficiální listina partnerství a uznání profesionality testování v organizaci na úrovni místních i mezinárodních trhů;
  • veřejné uznání za systematické investování financí do vzdělávání našich testerů;
  • speciální privilegia ve vztahu k událostem a konferencím, které ISTQB podporuje;
  • možnost získat beta verzi nových sylabů ISTQB a přispět k jejich revidování;
  • čestné členství v exkluzivním „Partnerském Fóru ISTQB“, díky kterému budeme informováni o novinkách ISTQB;
  • místní zvýhodnění od národních členských rad ISTQB nebo poskytovatelů zkoušek.

Procházíte digitální transformací a hledáte IT společnost, která by vám v tom pomohla? V našem týmu máme odborníky, kteří vás provedou celým procesem a pomohou vám zefektivnit fungování vaší společnosti. Naše 20leté zkušenosti na trhu jsou důkazem toho, že jsme stabilním partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme bezplatnou konzultaci.

Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Tato stránka používá cookies

Soubory cookie používáme pro shromažďování a analýzu informací o výkonu a používání stránek, pro poskytování funkcí sociálních médií a pro vylepšení a přizpůsobení obsahu a reklam. Více o cookies

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.