Kontaktujte nás

TIPOS spustil nový atraktivnější web!

TIPOS spustil nový atraktivnější web!

Společnosti TIPOS, národní loterijní společnost, a. s., našemu dlouholetému zákazníkovi, jsme dodali nový webový portál, který přináší mnoho vylepšení. S moderním designem webu přichází i lepší uživatelský zážitek, což návštěvníci stránky jistě ocení. Náš projekt se netýká jen osvěžení původního webu, ale i jeho komplexní technologické obměny.

První webový portál jsme pro společnost TIPOS dodali již v roce 2004. V průběhu let prošel několika vizuálními změnami a postupně na něm přibývaly nové funkcionality. Byl postaven na CMS platformě s názvem Arnia, která však časem technologicky zastarala.

Jelikož společnost TIPOS následuje nejnovější trendy i ve světě IT, rozhodla se pro komplexní „překopání“ webu, změnu technologie i úpravu obsahových částí. Nový web jsme postavili na CMS platformě Orchard Core založené na technologiích společnosti Microsoft.

Co se zlepšilo s příchodem nového webu?

Ve spolupráci s TIPOSem jsme momentálně uzavřeli první fázi projektu, jejíž součástí bylo zejména zajištění plnohodnotného přístupu ke všem důležitým informacím nejen z počítače, ale také z mobilních zařízení. To se podařilo dosáhnout díky responzivnímu designu. Důležitou součástí byl již zmiňovaný technologický upgrade CMS platformy a infrastruktury celého řešení.

Na začátku první fáze proběhla analýza základních požadavků a navrhlo se vhodné řešení. Důraz byl kladen na dodržení a soulad grafického návrhu, který nám byl dán k dispozici před začátkem projektu. Po odsouhlasení návrhu následovala implementace, testování, plnění obsahu a nasazení do produkce.

„Po celou dobu jsme komunikovali s užším projektovým týmem na straně zákazníka. Díky tomu měli v TIPOSu k dispozici průběžný pohled na stav projektu a my v Millenniu zase zpětnou vazbu, což urychlilo zapracování případných připomínek. Oceňuji flexibilitu, s níž TIPOS přistupuje k celému projektu a těší nás pozitivní ohlasy na nový portál. S naší prací však nekončíme. Jeho rozvoj přinese další funkcionality, které podpoří celkovou atraktivitu webu, který už dnes působí poutavě a moderně.Vladimír Mako, Business Consultant, Millennium

Hlavní benefity, které jsme zákazníkovi dodali v rámci první fáze projektu:

  • nový moderní web;
  • plnohodnotný přístup ke všem informacím z desktopu i mobilních zařízení;
  • ergonomickou správu obsahu přes intuitivní administraci systému;
  • robustní systém zohledňující další rozvoj a udržitelnost na několik let.

Aktuálně pracujeme na druhé fázi projektu, která zahrnuje:

  • zapracování „TV Tipos“;
  • vylepšení výsledkového servisu pro číselné loterie;
  • vytvoření přehledného seznamu provozů;
  • tvorbu registru pro zveřejňování veřejných informací.

O zlepšeních, které přinesou další fáze projektu, vás budeme průběžně informovat. Jelikož jde o komplexní a velký projekt, připravujeme pro vás i případovou studii, kterou si budete moci stáhnout z naší web stránky.

Pokud hledáte řešení, který by zefektivnilo vaše firemní procesy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni si společně projít vaše požadavky a navrhnout optimální řešení.

Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.