11. ledna 2021

Co všechno se nám podařilo v roce 2020?

Téměř celý minulý rok se ve světě nesl ve znamení boje proti pandemii koronaviru, k čemuž se i naše firma postavila zodpovědně. Přestože jsme pár měsíců pracovali vzdáleně z našich domovů a setkání jsme přesunuli do online prostředí, stále jsme se snažili být našim zákazníkům nablízku. Přečtěte si, jak jsme loňský rok uchopili.

20 let na scéně

Rok 2020 byl pro nás 20. rokem spolupráce s našimi zákazníky, čehož si jako firma velice vážíme.

„Když jsme zakládali naši firmu, neuměli jsme si představit, co bude za 20 let. Viděli jsme však velký potenciál v IT a chtěli jsme ho naplno využít. Dnes víme, že se nám to podařilo. Ceníme si důvěry našich zákazníků. Mnohým z nich pomáháme digitálně růst již dlouhá léta. Zároveň hledáme nové možnosti, jak se neustále zlepšovat. Kvalitní technologie je cesta, kterou to lze dosáhnout. Za vším však stojí lidé a já jsem vděčný za to, že Millennium tvoří zkušení odborníci, se kterými jsme se za ty roky staly přáteli. I jejich nadšení a chuť neustále se zlepšovat nám pomáhají udržet si stabilní postavení na trhu.“ Miroslav Krempaský, CEO

20 rokov

Nejdůležitější milníky Millennia jsme si interně připomněli ještě začátkem minulého roku. Bohužel, zanedlouho na to, jsme začali kvůli pandemii pracovat vzdáleně. Jelikož jsme byli technologicky připraveni, nic nám nestálo v cestě pracovat z domova. Všechny systémy a nástroje jsme měli v cloudu, díky tomu jsme k nim mohli přistupovat z jakéhokoliv místa.

Setkání se zákazníky jsme rovněž přesunuli do online prostoru. Všichni jsme si museli zvyknout na nové podmínky a přizpůsobit se vzniklé situaci. Spolupráce však probíhala bez komplikací i díky dobře nastavené komunikaci pomocí platformy Microsoft Teams.

Rok 2020 byl pro nás přelomový i v tom, že jsme se rozhodli posílit naše postavení trhu a na čelo jednotlivých segmentů, které považujeme za nosné pilíře, postavit členy našeho managementu.

Úspěch v Microsoft Awards 2019

Společnost Microsoft pravidelně oceňuje nejlepší a nejinovativnější projekty svých partnerů v České republice a na Slovensku. V 21. ročníku soutěže Microsoft Awards se mezi top projekty dostalo i naše řešení pro společnost Heineken Slovensko. Ocenění Finalista v kategorii „Maloobchod, FMCG a e-tail“ jsme si odnesli za naše řešení s názvem Heineken Slovensko pokračuje v digitální transformaci nasazením cloudových řešení.

Microsoft_Awards_Millennium_Heineken

Jelikož se společnost Microsoft rozhodla přesunout slavnostní ceremonii do online prostředí, náš společný úspěch jsme s realizačním týmem Heineken Slovensko oslavili alespoň symbolickým přípitkem přes Microsoft Teams.

Stříbrný partner světového lídra v certifikaci

Loni se nám podařilo nabýt i stříbrné partnerství s mezinárodní neziskovou organizací ISTQB, která se věnuje certifikaci softwarových testerů po celém světě.

ISTQB_PartnerProgram.jpg

„V Millenniu dbáme na osobní rozvoj našich zaměstnanců. Těší nás, že se náš tým testerů podílel na dosažení tohoto úspěchu. Poznatky, které nabyly, jim pomohou při jejich každodenní práci. Získané partnerství s organizací ISTQB nám i do budoucna přináší mnoho výhod.“ Miroslav Krempaský, CEO

Partnerský program ISTQB je zaměřen na všechny společnosti, které kladou velký důraz na kvalitní testování softwaru – tedy na společnosti, jejichž cílem je sladění kvalifikací jejich zaměstnanců s mezinárodními standardy a ověřenými postupy spojenými s testováním softwaru.

Nové projekty pro zvučná jména

Rok 2020 nám přinesl i mnohé zajímavé projekty pro společnosti, které nejsou na trhu nováčkem.

Mezi významné projekty patří řešení pro ČSOB Banku. Hlavním cílem dodané aplikace je poskytnout všem uživatelům – od poboček přes call centrum, firemní bankovnictví až po back office – jednotný a moderní nástroj pro management klientů, potenciálních klientů a činností s tím souvisejícími. Aplikace, která se stala plnohodnotnou součástí banky, shromažďuje na jednom místě všechny relevantní informace bez ohledu na zdrojový kanál a umožňuje efektivnější a osobnější obsluhu klienty všech segmentů. ČSOB Bance jsme dodali aplikaci postavenou na Microsoft technologii, která zhmotnila její digitální strategii.

Bližší informace o projektu pro ČSOB Banku vám přineseme v průběhu tohoto roku.

Pomáháme zlepšovat procesy

Náročné časy spojené s pandemií jsme pomáhali projít i VÚB bance na Slovensku. Dodali jsme jí report jako manažerský podklad k vyhodnocení poskytnutých úvěrů na podporu podnikatelů v souvislosti s koronakrizí. Kromě toho v bance probíhal rozvoj aplikace SMECAS sloužící na řízení prodeje úvěrových produktů malých a středních firemních klientů.

Slovenské Tatra bance jsme zase pomohli s digitální přeměnou interních aplikací do prostředí Office 365. Management banky se rozhodl upustit od používání aplikací v systému Lotus a projít s co největším počtem interních aplikací do online prostředí, které poskytuje neomezený přístup k údajům, vyšší flexibilitu vývoje jako i užívání a v neposlední řadě i vyšší bezpečnost citlivých dat.

tatra banka_app_office-01

Jednomu z největších internetových prodejců v Evropě jsme dodali online aplikaci, která digitalizovala řízení interních procesů v jednotlivých společnostech tohoto prodejce. Zavedení centrálního řešení přineslo detailnější přehled o realizovaných objednávkách a o čerpání rozpočtů oddělení. Management zároveň získal moderní nástroj, díky kterému dokáže plánovat další byznys aktivity.

powerapps

Tento rok vám také přiblížíme projekt, který jsme realizovali pro Slovenskú agenturu životního prostředí. Dozvíte se, jak dodané řešení zefektivnilo správu fondů EU a přineslo širší pohled na realizované projekty.

Šíření povědomí o důležitosti digitalizace

Přestože se s pojmem digitalizace setkáváme takřka na každém rohu, není vždy jednoduché představit si, co všechno se za ní skrývá. V roce 2020 jsme se zapojili do mnoha aktivit s cílem vzdělávat veřejnost a přiblížit, v čem spočívá digitální transformace.

V rozhovoru pro slovenský potrál Startitup náš CEO Miro vysvětlil, co vše se dá digitalizovat a jaké benefity to v konečném důsledku firmám přinese. Na reálných příkladech z praxe poukázal na to, jak jednoduše může digitalizace zefektivnit mnohé firemní procesy.

V letošním roce plánujeme pokračovat v dalších zajímavých aktivitách. O všem podstatném si pravidelně přečtete na našem webu v novinkách nebo na sociálních sítích.

Kontaktujte nás

Pokud máte otázky nebo zájem o některé z našich řešení

Tato stránka používá cookies

Soubory cookie používáme pro shromažďování a analýzu informací o výkonu a používání stránek, pro poskytování funkcí sociálních médií a pro vylepšení a přizpůsobení obsahu a reklam. Více o cookies

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.